Kirjaudu verkkokauppaan
Kirjaudu verkkokauppaan
Muista kirjautuminen

Kuitukytkin 2x10/100/1000BaseT+1000BaseLX SM

Verkko ja järjestelmä → Mediamuuntimet ja SFP → Muut mediamuuntimet
AOM-3200-S20-EA on metallikoteloitu ukkossuojattu mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LX kuituverkon (singlemode) välille. Mediamuunnin on varustettu kahdella Ethernet-portilla.

Medimuunnin voidaan asentaa myös AOA Technologyn mediamuunninkehikkoon.

Retailpakkauksen sisältö: mediamuunnin, ulkoinen virtalähde sekä asennusohje (english).

Tekniset tiedot:
• Kuituportti:
- 1000Base-LX Singlemode
- Allonpituus: 1310nm
- Etäisyys: 20km
- Liittimet: SC

• Kupariportti:
- 2x 10/100/1000Base-TX
- Automaattinen nopeudentunnistus
- Full-duplex / half-duplex automaattinen tunnistus
- MDI/MDI-X automaattinen kättely
- 10/100Base-T Store-and-forward
- Tukee ylipitkiä paketteja 1600 bytes (Tagged VLAN)
- Tukee Jumbo-kehyksiä 9k
- Tukee VLAN/VoIP/QoS pakettiliikennettä
- Tukee vuonohjausta ja vähentää broadcast liikennettä

• Sisäänrakennettu ukkosuoja
• Merkki-LEDit
• Virtalähde: 5VDC @ 1A
• Käyttölämpötila-alue: -10...+50C
• CE-hyväksytty

Saatavuus

Varastotilanne:0 kpl. Vahvistamme saatavuuden tilauksen jälkeen

Tuotetiedot

Tuotekoodi:105043
Tulossa:-
Yhteensopivat tuotteet
09-350 7980 myynti@tietokonemaailma.fi